Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
Anasayfa » Cihazlar

Cihazlar

lutronic-clarity

Dünya üzerinde markalaşmış, lazer epilasyon cihaz üretimi yapan sınırlı sayıda firma bulunmaktadır. Bunlardan öne çıkanlar;

  • Lutronic
  • Cynosure
  • Candela
  • Alma Laser (Soprano Laser)
  • Lumenis
  • Palomar

Lutronic Lazer Epilasyon Cihazları;

  • Lutronic Advantage Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
  • Lutronic Clarity Alexandrite & Nd:YAG  Lazer Epilasyon Cihazı

Bunlara ek olarak lazer epilasyon cihazı olmayan fakat epilayon amacıyla kullanılan IPL cihazları mevcuttur. IPL cihazları ; lazer enerjisini değil, ışık enerjisini kullanan cihazlardır. IPL ile yapılan epilasyon; fotoepilasyon olarakta geçmektedir.

Sizlere önereceğimiz IPL fotoepilasyon cihazları;

  • Solari IPL Cihazı

 

LAZER EPİLASYON ve YANLIŞ UYGULAMALARIN YAN ETKİSİ

Untitled-1

Lazer epilasyon, istenmeyen kılların olduğu tüm bölgelere uygulanabilen farklı lazer sistemlerin kullanıldığı bir epilasyon tedavisidir. Bu tedavi kıl köklerine uygulanır. Bu tedavide kullanılan lazer sistemleri ise, - Alexandrite lazer - Diyot ( diode) lazer - Nd:Yag lazerdir. Bu lazer sistemlerinin farklı dalga boyları vardır.  Bu dalga boyları şu şekildedir. Lazer Sisteminin Adı Dalga Boyu Alexandrite Lazer 755 mm Diyot (diode,diod) ... Devamını Oku »

LAZER EPİLASYON İLE YAZ GELMEDEN İSTENMEYEN TÜYLERE ELVEDA

lazer-epilasyon-reyhan

Yaz aylarında kıllarla uğraşmak, istenmeyen kıllar yüzünden istediğimiz kıyafeti tercih edememek , istenmeyen kılları temizlemek için uzun zamanlar harcamak, her defasında para harcamak… Üstelik bunların sonucun da istenmeyen tüyler kısa bir süre içinde yeniden çıkar. Lazer epilasyon  ile istenmeyen tüyler temizlenir ve istenmeyen tüylerin temizlenmesinden sonra elde edilen kılsız ve pürüzsüz ten uzun süre kalıcılık sağlar. Lazer epilasyon tedavisinin devam ... Devamını Oku »

VECTUS DİODE LAZER

Untitled-4

Cynosure firmasına ait olan Vectus cihazı, diyot lazer sınıfında çok hızlı ve gelişmiş bir lazer sistemini bizlere sunmaktadır. Vectus lazer epilasyon cihazı çok hızlı ve etkili bir çözümdür.   CİHAZ ÖZELLİKLERİ -800 mm dalga boyuna sahiptir -Spot boyutu büyüktür -Atış modları seçilebilir ( max pulse, manual pulse ) -Sabit lazer ışınları gönderir sonuç kalitesini arttırır -Hareketli tasarımı sayesinde uygulama kolaylığı ... Devamını Oku »

ADVANTAGE LAZER

Untitled-1

Yüksek enerjili pulsed diod lazer teknolojisi ile güçlü ve konforlu lazer epilasyonun keyfini yaşayın. Bir Lutronıc lazer epilasyon cihazı olan Advantage , ayarlanabilir pulse genişliği ile kontrol sağlar.  Bunların yanı sıra Advantage, pulse genişliği kontrolü ile spot soğuk basınç ucunu bir arada bulunduran ilk lazer sistemidir. Bu özelliği ile hasta konforu sağlar. ADVANTAGE LAZER SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ     -Atış süresi ... Devamını Oku »